Alpinstyret 2020


Anders Rustad

Styremedlem med ansvar for sponsorer

Tlf: 92835900

Epost: anders.rustad@oracle.com


Mads Meltvedt

Styremedlem med ansvar for økonomi

Tlf: 95013364

Epost: mads.meltvedt@conax.com


Kjersti Risberg

Styremedlem

Tlf: 93011049

Epost: 
kjersti.hagen.risberg@gmail.com


Nora Sofie Bruun

Styremedlem med ansvar for rekruttering og alpinskolen

Tlf: 95485054

Epost:
nora@njaard.no


Jon Solheim

Styremedlem

Tlf: 91540310

Epost: jmsolheim@gmail.com


Charlotte Egner

Styremedlem

Tlf: 90075668

Epost: charlotte.egner@getmail.no


Christian Hilmersen

Styremedlem

Tlf: 92011206

Epost:
chilmersen@getmail.no


Powered by: Bloc